Miasto-Moje,-Ronson-Development-Sp--z-o.o.,-ul.-Marywilska-68,-Żerań,-Warszawa

Miasto Moje, Ronson Development Sp z o.o., ul. Marywilska 68, Żerań, Warszawa

Forex Trading
3.06.2022

Zatoka aktywności to miejsce dla osób z zamiłowaniem do sportu, zaprojektowano w niej mi.in. Siłownie plenerowe, obszary sprzyjające gimnastyce i joggingowi oraz strefy na sporty umysłowe – plenerowe szachy i warcaby . Zatoka kultury sprawdzi się dla każdego, kto ceni letnie kino, literaturę, czy amfiteatr.

Kto jest deweloperem Miasto Moje w Warszawie?

W bliskiej okolicy inwestycji dostępne są kluby sportowe, boisko, klub New Age Fitness, pływalnia Polonez. Przyszli mieszkańcy inwestycji Miasto Moje 7 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 632 metrów od inwestycji Miasto Moje 7 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Warszawa Żerań 02. Bliskie sąsiedztwo szybkiej kolei miejskiej (SKM) i dostęp do planowanej linii metra (stacja Bródno) sprawia, że do centrum można dojechać szybko i sprawie komunikacją miejską lub samochodem. Największą ofertę mieszkań z rynku pierwotnego w Warszawie stanowią lokale 2- i 3-pokojowe. Według statystyk, średnia cena nowego mieszkania w Warszawie wynosi tu 7800,00 zł za mkw.

Warszawski Dzień Otwarty z Nowościami w RONSON Development

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Miasto Moje 7 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 439 m znajduje się Rysiny, w odległości 527 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 538 m znajduje się Gospodarstwo ogrodnicze Ludwik Majlert. Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy. Jeśli reprezentujesz biuro nieruchomości lub dewelopera i interesuje Cię sprzedaż mieszkań lub domów oraz ich wynajem, dołącz do nas.

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. MarywilskaZobacz na mapie

W budynku 10, który obecnie trafił do przedsprzedaży, powstanie 87 mieszkań o powierzchni od 39 do 103 m2, z ogródkami do 96 m2, tarasami do 60 m2 i balkonami do 10 m2. – Po raz pierwszy w tej inwestycji, właśnie na VI etapie, powstaną także mieszkania dwupoziomowe, o powierzchni od 59 m2. – Takie mieszkania dają ogromne możliwości aranżacyjne, a w codziennym życiu pozwalają na komfortowe wydzielenie przestrzeni dziennej i nocnej. W bliskiej okolicy inwestycji dostępne są kawiarnie, centrum handlowe Marywilska 44. Tuż przy osiedlu położone są sklepy spożywcze Żabka i Carrefour Express. Od Galerii Północnej i Outlet Factory Annopol inwestycja jest oddalona o około 4,5 kilometry, od galerii Renova ― o 5 kilometrów.

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Miasto Moje

Inwestycja Miasto Moje zlokalizowana jest na Białołęce przy ul. W okolicy Miasto Moje mieści się CH Marywilska 44, Carrefour, Auchan, Renova oraz Factory. Również komunikacja jest świetnie rozwinięta – są tutaj liczne przystanki autobusowe oraz stacja SKM „Warszawa Żerań”. Lokalizacja Miasto Moje pozwala także na szybie dotarcie do centrum. W ramach VI etapu inwestycji powstaną dwa sześciokondygnacyjne budynki (10 i 11 – red.), z 220 mieszkaniami z balkonami lub ogródkami oraz 8 lokali usługowych na parterze.

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Miasto Moje w Warszawie?

Pierwszy kwartał 2024 roku przyniósł solidne wyniki dla spółki. Andrzej Gutowski, wiceprezes spółki, dodaje, że obecnie koncentruje się ona na utrzymaniu wysokiej marży oraz optymalizacji cen i kontraktów. Wzór Smok: Formacja, Handel Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera. Osiedle usytuowane jest przy ulicy Marywilskiej, w północnej części Warszawy.

Szczegóły inwestycji

W pobliżu osiedla Miasto Moje (800 metrów) płynie Kanał Żerański. W najbliższej okolicy inwestycji Miasto Moje 7 w odległości 361 m znajduje się boisko / kort, w odległości 557 m znajduje się 2Wieże, w odległości 605 m znajduje się Jump Arena. 4 etap jest gotowy i składa się z dwóch budynków, w których znajduje się 176 mieszkań.

Jeżeli zaś chcesz dodać pojedyncze ogłoszenie typu “sprzedam mieszkanie”, “wynajmę mieszkanie” lub “sprzedam dom”, zrób to tutaj. Inwestycja Miasto Moje etap 4 i 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. Inwestycja Miasto Moje etap 4 i 5 znajduje się na Żeraniu, ul.

Na kondygnacji podziemnej zaplanowano halę garażową z blisko 200 miejscami postojowymi, komórki lokatorskie oraz schowki na rowery. Przyszli mieszkańcy inwestycji Miasto Moje etap 4 i 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 535 metrów od inwestycji Miasto Moje etap 4 i 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Warszawa Żerań 02. Aktualnie w inwestycji Miasto Moje etap 4 i 5 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Bezpłatne podpisanie aktu notarialnego na umowę deweloperską – mówi Karolina Bronszewska. Miasto Moje to flagowy projekt w portfolio RONSONA, zaprojektowany na ponad 1500 mieszkań łącznie. Na V etapie inwestycji, realizowanym przez generalnego wykonawcę Denya Cebus, powstanie także boisko do gry w piłkę nożną.

  1. Największą ofertę mieszkań z rynku pierwotnego w Warszawie stanowią lokale 2- i 3-pokojowe.
  2. Zatoka Kultury to z kolei amfiteatr i miejsce do czytania które jest idealne dla wszystkich kochających książki, dla wszystkich którzy lubią debatować o kulturze i sztuce.
  3. Tuż przy osiedlu położone są przystanki autobusowe, z których kursują autobusy nr 126, nr 176, nr 314 oraz N64.
  4. Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw.
  5. Na kondygnacji podziemnej zaplanowano halę garażową z blisko 200 miejscami postojowymi, komórki lokatorskie oraz schowki na rowery.

Powierzchnia lokali mieszkalnych osiedla wynosi od 27 do 103 metrów kwadratowych. Są to kawalerki oraz mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Mieszkania są wyposażone w domofony, posiadają balkony.

W promieniu blisko 2,5 kilometra położone są szkoła podstawowa nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego i przedszkole publiczne Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi. Inwestycja Miasto Moje jest Czy tradycyjne platformy mogą wygrać z Crypto Winter realizowanym etapowo osiedlem budynków wielorodzinnych, położonym na granicy warszawskich dzielnic Białołęka i Żerań. Osiedle posiada własną rozbudowaną infrastrukturę rozrywkowo-usługową.

Dla entuzjastów klimatycznych świąt przygotowano również plac świąteczny z ogromną choinką. Miasto Moje poza świetnie zaaranżowanymi terenami osiedla, wyróżnia się także komfortową lokalizacją, która zapewnia łatwy dojazd do centrum. Zatoka relaksu to miejsce dedykowane sąsiedzkiej integracji, w czym sprzyja ogólnodostępny dla mieszkańców grill, wygodne leżaki oraz hamaki. Zatoka zabawy wyróżnia się licznymi miejscami do pobudzania wyobraźni – zrealizowano tam liczne place zabaw, place gier, tematyczne przedszkole, piaskownice i fontanny w zielonym otoczeniu. W inwestycji Miasto Moje znajduje się wszystko to, co jest potrzebne do wygodnego życia.

Inwestycja Miasto Moje to samowystarczalne osiedle zlokalizowane na Białołęce przy ulicy Marywilskiej. Miasto Moje to miejsce wyjątkowe ze względu na zaaranżowaną przestrzeń wspólną dla mieszkańców, w której znajdą się całoroczne, funkcjonalne atrakcje. Na terenie inwestycji usytuowano Pasaż Wisła z dostępnymi punktami usługowymi takimi jak restauracje czy kawiarnie oraz zatoki, czyli strefy skupiające się na konkretnych aktywnościach. Zatoka relaksu to miejsce dedykowane sąsiedzkiej integracji, w czym sprzyja ogólnodostępny dla mieszkańców grill, wygodne leżaki oraz hamaki. Zatoka zabawy wyróżnia się licznymi miejscami do pobudzania wyobraźni – zrealizowano tam liczne place zabaw, place gier, tematyczne przedszkole, piaskownice i fontanny w zielonym otoczeniu.

Budynki osiedla posiadają do pięciu pięter, niektóre charakteryzują się zróżnicowaną wysokością. Wykonano je w stylu nowoczesnym, w tynkowej elewacji użyto połączenia kolorystycznego ― stonowane tło (szarość, biel) i kontrastujące elementy (kolor pomarańczowy, Giełda papierów wartościowych w Nowym Jorku żółty). Na parterze niektórych budynków zaprojektowano przestrzeń handlowo-usługową. Niedaleko inwestycji znajdują się apteki, szpital specjalistyczny, prywatna praktyka lekarska. Tuż przy osiedlu znajduje się prywatny żłobek My Little Planet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Looks good!
Please Enter Your Comment
Looks good!
Please Enter Your Name
Looks good!
Please Enter Your valid Email Id