Tanie-bilety-na-Euro-2024--PKP-Intercity-ma-specjalną-ofertę

Tanie bilety na Euro 2024 PKP Intercity ma specjalną ofertę

Forex Trading
8.02.2021

Warunek takich zabaw jest jeden – powinny być jak najcichsze, by nie przeszkadzać w podróży innym pasażerom. Jeżdżenie z maluchem lub starszym dzieckiem pociągiem może być nie tylko wygodniejsze, szybsze i przyjemniejsze niż podróż samochodem, ale również dużo ciekawsze dla dziecka. By pomóc w zaplanowaniu swojej podróży pociągiem razem z dziećmi stworzyliśmy krótki poradnik dla rodzin podróżujących koleją. PKP Intercity konsekwentnie rozwija sieć sprzedaży biletów.

Kiedy możesz podróżować pociągami innych przewoźników

Sfinalizowały końcowy etap integracji systemów informatycznych obu spółek. Dzięki temu oferta biletowa przewoźnika dalekobieżnego jest już dostępna na stronie internetowej koleo.pl i w aplikacjach KOLEO na Android oraz iOS. Dodatkowy bagaż ręczny można przewozić pod warunkiem, że jego rozmiary umożliwiają sprawny załadunek i wyładunek z pociągu oraz jeśli nie utrudnia on przejścia i nie przeszkadza innym podróżnym. Większe bagaże można przewozić tylko w określonych częściach pociągu, które oznaczone są odpowiednimi piktogramami.

Coraz więcej biletów kupowanych przez kanały zdalne – PKP Intercity stawia na ich rozwój

Warto pamiętać, że w ramach oferty można dodatkowo skorzystać z przysługującej ulgi ustawowej. Rodziny planujące przejazd pociągami ekspresowymi EIC lub EIP mogą skorzystać z Biletu Rodzinnego. Aby to zrobić wystarczy podróżować w grupie od 2 do 5 osób, w której jest dziecko poniżej 16.

Marcin Trzaska: Najwyższy czas na rozpoczęcie prac nad projektem wspólnego biletu

Wszyscy kibice, którzy emocje związane z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej  chcą połączyć ze zwiedzaniem Niemiec, będą zadowoleni z oferty na bilety Interrail Pass, w ramach której będą one dostępne z 25 proc. Pociąg do Hamburga wyruszy z Warszawy Wschodniej dzień wcześniej o 21.39, z przystankami w Kutnie, Koninie, Poznaniu i Rzepinie. Wyjazd z Hamburga zaś jest przewidziany tego samego dnia na 20.57, a pociąg powrotny dotrze do Warszawy dzień później o 6.36.

Nowa oferta Taniej z Bliskimi!

Darmowe przejazdy w drugiej klasie będą dostępne dla wszystkich osób do 16. Wystarczy zgłosić się do konduktora pociągu lub odebrać go w kasie biletowej na dworcu. Warto pamiętać, że wyjątkiem są pociągi EIP, ponieważ w przypadku takich przejazdów darmowy bilet można pobrać jedynie w kasie. PKP Intercity zaznacza, że bezpłatne przejazdy możliwe są za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek dziecka, który należy przedstawić podczas kontroli.

Kontakt z PKP Intercity

Dzięki niemu dorośli pasażerowie mogą liczyć na 30% zniżki od normalnej ceny biletu. Z kolei dzieci i młodzież do 16 lat wciąż mogą korzystać z przysługującej im ulgi „Dziecko/Uczeń” dającej 37% zniżki. Jeżeli posiadamy Kartę Dużej Rodziny mamy zapewnione 37% zniżki w każdym pociągu.

Instrukcja wymiany biletu w serwisie e-IC

Aby uzyskać rabat, trzeba kupić od dwóch do sześciu biletów na wspólną podróż. Oferta dotyczy przejazdów pociągami kategorii TLK oraz Intercity. Co więcej, promocja łączy się z ulgami ustawowymi i innymi rabatami. W sobotę 1 czerwca najmłodsi do 16 roku życia będą mogli bezpłatnie podróżować pociągami PKP Intercity. Sprawdźcie szczegóły oferty dla dzieci ale także ich rodziców i opiekunów. Na czas trwania rozgrywek Euro 2024 pociągi jadące z Polski do Berlina będą kursowały codziennie.

Wówczas każdy z członków grupy otrzyma 30-procentową zniżkę na bilet. Naszym celem i misją jest odpowiadanie na potrzeby podróżnych. Dlatego przy podejmowaniu decyzji zawsze stawiamy ich na pierwszym miejscu. Nie inaczej było w przypadku uruchomienia dodatkowych pociągów na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, które zabiorą kibiców na mecze naszej reprezentacji – mówi Janusz Malinowski, prezes zarządu PKP Intercity.

Koszt biletu jest bardzo atrakcyjny i jest interesującą alternatywą dla podróży do Niemiec samochodem – powiedział minister infrastruktury Dariusz Klimczak. Cena przejazdu do Niemiec i z powrotem wyniesie dokładnie 54,90 euro, czyli około 250 zł. Bilety będą dostępne do nabycia w kasach biletowych, w pociągu, w serwisie e-IC oraz w aplikacji PKP Intercity.

  1. Warto pamiętać, że wyjątkiem są pociągi EIP, ponieważ w przypadku takich przejazdów darmowy bilet można pobrać jedynie w kasie.
  2. Oferta dotyczy przejazdów pociągami kategorii TLK oraz Intercity.
  3. Przy odrobinie organizacji i małych przygotowaniach może to być świetnie spędzony czas dla całej rodziny.
  4. Podpowiadamy, dokąd możecie trafić koleją i jak przygotować się do międzynarodowej podróży.

Rodzice, dziadkowie czy opiekunowie, którzy planują 1 czerwca podróże koleją mogą skorzystać z promocji skierowanych do rodzin i grup. Jedną z nich jest oferta Taniej z Bliskimi uprawniająca do 30% zniżki dla grupy 2 do 6 osób, obejmująca przejazdy pociągami kategorii TLK lub IC. Warunkiem do jej uzyskania jest posiadanie biletu na mecz odbywający się w ramach turnieju.

Wyjazd z Hamburga zaś jest przewidziany tego samego dnia na 20.57, a pociąg powrotny dotrze do Warszawy dzień później o 6.36. PKP Intercity przygotowało specjalną ofertę „Bilet Kibica” na przejazdy dla fanów wybierających się na grupowe mecze reprezentacji Polski w Niemczech. Narodowy przewoźnik uruchomi dodatkowe pociągi z Warszawy na mecze z Holandią i Francją, które odpowiednio odbędą się w Hamburgu i Dortmundzie.

Ceny biletów PKP Intercity w KOLEO są dokładnie takie same jak u przewoźnika, zgodnie z gwarancją najlepszej ceny KOLEO – bez prowizji czy dodatkowych opłat transakcyjnych. Od 26 października do dziś – w mniej niż miesiąc – podróżni kupili w KOLEO ponad 150 tys. 1 czerwca najmłodsi obdarowywani są różnego rodzaju prezentami, które wręczają im bliscy. Wygląda jednak na to, że nie zapomniał o nich również polski gigant transportu publicznego.

Podróż pociągiem jest dla większości dzieci atrakcją samą w sobie. Nie zakładaj więc z góry, że tak jak w samochodzie podróż musi być stresująca i wyczerpująca. Przy odrobinie organizacji i małych przygotowaniach może to być świetnie spędzony czas dla całej rodziny. Z Biletu Rodzinnego można skorzystać  pod warunkiem, że wspólnie podróżować będzie od 2 do 5 osób, w tym co najmniej jedno dziecko do ukończenia 16 roku życia.

To bardzo ważne, bo niestety na wielu dworcach wciąż brakuje wygodnych wind lub ruchomych schodów. W takich miejscach podróż z dużą ilością bagaży i dodatkowo wózkiem może być naprawdę wyczerpująca. Dlatego zamiast walizek na kółkach mocno rekomendujemy wygodne i pojemne plecaki. Dlatego najlepiej kupować bilety z odpowiednim wyprzedzeniem, nawet 30 dni wcześniej. Podróżowanie pociągiem całą rodziną jest o wiele prostsze, kiedy mamy do dyspozycji miejsca specjalnie przeznaczone dla rodzin z dziećmi.

Podpowiadamy, dokąd możecie trafić koleją i jak przygotować się do międzynarodowej podróży. Maluchy do 4 roku życia podróżują za darmo, wcześniej jednak należy im pobrać tak zwany bilet zerowy ze zniżką Friz STRACIŁ 57 milionów zł Akcje Ekipa Holding pikują po rozpadzie Ekipy 100% – ważne by mieć ze sobą dokument potwierdzający wiek dziecka. Dołączenie PKP Intercity do KOLEO to bardzo ważny krok dla polskiej kolei, na który zarówno my, jak i pasażerowie czekaliśmy od dawna.

Od teraz pasażerowie mogą zakupić w KOLEO bilety jednorazowe bezpośrednie i bilety z przesiadką na przejazdy pociągami po Polsce, w tym również bilety przesiadkowe na przewoźników regionalnych. Jeszcze przed osiągnięciem pełnej funkcjonalności, od 26 października do dziś – w mniej niż miesiąc – podróżni kupili w KOLEO ponad 150 tys. Chcemy aby polscy kibice mogli bezpiecznie udać się na mecz lub do strefy kibica i mieć pewność, że po zakończeniu spotkania równie bezpiecznie wrócą do domu.

PKP Intercity uruchomi dla polskich kibiców specjalne pociągi na mecze reprezentacji z Holandią i Francją. Fani “biało-czerwonych” będą mogli dojechać z Warszawy do Hamburga i Dortmundu za kilkadziesiąt euro. Podczas tegorocznego Dnia Dziecka obowiązywać będą nie tylko darmowe przejazdy dla osób do 16. Roku życia, ale także dodatkowa promocja o nazwie “Taniej z bliskimi”, która ma uprawniać do 30-procentowej zniżki.

Jeżeli jedziemy z maluchem, który wciąż nosi pieluszkę warto wybrać podroż pociągami EIP i IC. Tam w wybranych toaletach znajdziemy przewijaki dla niemowląt. Poza pieluszkami i mokrymi chusteczkami warto mieć przy sobie Niemieckie Ministerstwo Gospodarki nie spodziewają wzrost gospodarczy także pieluchę tetrową / podkład higieniczny, które położymy na przewijaku. Przy nieco starszym dziecku, które już nie nosi pieluchy, warto mieć ze sobą zapasową parę bielizny, na wypadek wszelkich niespodzianek.

Co ważne, ta kwota obejmuje także powrót kibiców do Polski. Przejazd z Niemiec do Polski odbywać się będzie w tym samym wagonie i na tym samym miejscu co przejazd do Niemiec. Cena biletu jest zryczałtowana, co oznacza, że nie są od niej stosowane ulgi, opusty ani zniżki dla dzieci. Nie istnieje możliwość zakupu biletu w jedną stronę, a oferta jest bezzwrotna. Bilety będą dostępne do nabycia w kasach biletowych, w pociągu, w serwisie e-IC oraz w aplikacji PKP Intercity. Już w sobotę 1 czerwca 2024 roku dzieci i młodzież będą mogły podróżować pociągami PKP Intercity po całej Polsce bez ważnego biletu.

W pociągu można bez przeszkód zwiedzać kolejne wagony, poznawać inne dzieci, podziwiać krajobrazy za oknem lub przypatrywać się pracy kolejarzy. Dlatego jeśli nasze dziecko wyrosło z butelki lepiej zaproponować mu kubek niekapek. Dzięki temu nawet nieplanowana wywrotka napoju nie skończy się katastrofą.

Warto zadbać też o poręczną (np. materiałową) torbę z rzeczami na samą podróż. Dobrze, by znalazły się w niej cieplejsza bluza lub sweterek dla dziecka. Taka torba to także idealne miejsce na wszystkie ulubione zabawki i przekąski.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Looks good!
Please Enter Your Comment
Looks good!
Please Enter Your Name
Looks good!
Please Enter Your valid Email Id